Penzion Chez Martine
Chez Martine PENZION
BISTROZNOJMO

Nově zrekonstruovaný útulný penzion Chez Martine
Pohodová rodinná atmosféra ve stylu Provence
Bohaté a pestré stravování, domácí kuchyně

PENZIONBISTRO
Vítáme Vás PENZION CHEZ MARTINE
UBYTOVÁNÍ ZNOJMO

Nově zrekonstruovaný útulný penzion Chez Martine ve Znojmě na vás již od samého počátku dýchá svou pohodovou rodinnou atmosférou. Pokud se na svých cestách toužíte cítit jako doma u maminky, určitě to bude správná volba.

Penzion nabízí ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou velmi stylově zařízené, takže chvílemi budete určitě přemýšlet jestli jste skutečně na jižní Moravě nebo v Provence.

Bohaté a pestré snídaně uspokojí i náročné hosty. Navíc lze objednat i polopenzi nebo plnou penzi, případně i svačinové balíčky na vaše celodenní výlety do okolí. Vše pro vás s láskou připravíme v našem bistru z místních domácích a čerstvých surovin.

POLOHA
v centru města

PARKOVÁNÍ
u penzionu

WIFI zdarma
v penzionu a bistru

Ubytování
1
Pokoj ZELENÝ

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, je velmi útulně zařízený ve stylu Provence s obrázky levandulí a motýlů.

Vstupte
2
Pokoj ŠEDÝ

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností až dvou přistýlek. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, je velmi útulně zařízený ve stylu Black & White s černobílými obrázky.

Vstupte
3
Pokoj BÉŽOVÝ

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, je velmi útulně zařízený v přírodním stylu s obrázky z NP Podyjí.

Vstupte
Region ZNOJMO &
NP PODYJÍ

Penzion se nachází jen 8 minut chůze od úplného centra historického města Znojma. Leží na samém okraji Národního parku Podyjí, takže je ideálním místem pro výlety do přírody, ale i do blízkého Rakouska (11 km) nebo dalších zajímavých a lákavých míst (Mikulov, Vranov nad Dyjí, Bítov, Moravský Krumlov, Pálava, Dalešice, Retz, Laa an der Thaya).

Turistika • Cyklo • Vinařská turistika

V příjemném moderním interiéru našeho rodinného bistra na Vás nejen dýchne atmosféra Provence, ale zejména pro Vás připravujeme sezonní jídla z čerstvých surovin od místních dodavatelů, pokud možno v bio kvalitě, originální dezerty, podáváme výbornou kávu, teplé i studené nápoje, čepujeme pivo Bernard a rozléváme kvalitní vína od místních vinařů.